Image

У презентації поруч перелік наших послуг. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання залюбки на них відповімо.

СВІТЛОВЕ ДЕКОРУВАННЯ

Інтер'єрна підсвітка приміщення, а саме, підсвічування стін або підсвічування стелі створює неповторну атмосферу свята. За допомогою світла Ви зможете створити будь-який настрій. Проте, аплайтінг може використовуватися не тільки як підсвічування інтер'єрну, підсвітити можна все що завгодно, головне озброїтися фантазією.

Пропонуємо яскравий супровід для вашого торжества, створення неповторної атмосфери за допомогою декоративно інтер'єрного підсвічування, зони Lounge, фото зони і стін та стелі, з використанням професійного світло-технічного обладнання c DMX управлінням від досвідчених художників по світлу.

Головне що треба запам'ятати, світлове оформлення приміщення - це просто, красиво і економно.
Комплексне рішення від нашої компанії надзвичайно просто замовити та наші спеціалісти все доставлять, змонтують та налаштують для Вас.

ЗВУКОВЕ ТА СВІТЛОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Якщо Ви плануєте свято або урочистий захід з використанням професійного світлового та звукового обладнання, наша компанія готова запропонувати Вашій увазі висококваліфіковані послуги з оренди та прокату світлового і звукового устаткування.
Світло і звук на весілля, корпоратив, презентацію, вечірку, Новий рік, чи будь-яку іншу подію - все в наших силах!
Ми є власниками професійного звукового та світлового обладнання відомих світових брендів.
За допомогою наших фахівців Ви зможете спланувати і втілити в життя будь-яке за своєю унікальністю і ексклюзивністю подію або свято. Все що Вам необхідно зробити, це якомога точніше і докладніше описати Ваше бачення майбутнього заходу.
Ми впевнені, що наш досвід в технічному забезпеченні видовищних заходів дозволить допомогти Вам зробити правильний підбір світлового і звукового обладнання для Вашого свята, будь то весілля, корпоратив, ювілей, презентація, виставка або святкування Нового року.

СВІТЛОДІОДНІ ЕКРАНИ

Led екран незамінний для всіх типів свят, концертів та конференцій. Тільки з його допомогою можливо зацікавити аудиторію яскравими відео і фото, а також максимально проінформувати присутніх або створити атмосферу свята.

Наші Led екрани можна використовувати на заходах різного роду.
Це може бути День народження, конференція, концерт, відкриття магазину, салону, також екрани можна використовувати для створення відео стін.

Світлодіодний екран - це завжди дієвий метод зробити ваше торжество більш цікавим і незабутнім.

ВАЖКИЙ ХОЛОДНИЙ ДИМ

Важкий дим - один з найпопулярніших спецефектів на весілля. Низький дим під час першого танцю надає йому ще більшої казковості і романтичності. Він також останнім часом став широко поширений в TV шоу, відеороликах і кліпах, на концертах. Дим, що плавно стелеться, надає глядачеві додаткових емоційних відчуттів казковості і нереальності, викликає ефект польоту в хмарах.
 
Наш генератор важкого диму не вимагає спеціального підключення до мережі 380В і не займає великих площ, як його попередники, і має абсолютно естетичний вигляд, не псуючи загальну картину свята, що не менш важливо в більшості випадків.

КОНСТРУКЦІЇ БУДЬ ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ

   Наша компанія має великий досвід в сфері будівництва конструкцій будь-якого рівня складності, має навички монтажу та демонтажу сценічних конструкцій, включаючи сцени, сценічні комплекси, подіуми, тощо.
   Окрім того, все обладнання може бути перевезено, встановлено і налаштовано професіоналами, які по закінченню дійства самі демонтують і вивезуть всі конструкції та обладнання. Компанія пропонує комплексні послуги, які допоможуть вирішити всі завдання і проблеми, пов'язані зі сценічними конструкціями і спеціальним обладнанням.

DJ НА ВЕСІЛЛЯ

Музичне оформлення на будь-якому торжестві - це приємний супровід вечора. Наші кращі діджеї мають весь необхідний комплект обладнання для проведення діскотек. В їх арсеналі не тільки особливі фонограми і мелодії для веселих конкурсів, а й прекрасна добірка всіх часів і народів (музика 90-х, сучасні та світові хіти) на найвишуканіший смак.

Роль DJ на весіллі і будь-якому іншому торжестві порівнюють з роллю ведучого. Його робота починається з моменту приходу гостей і закінчується із закінченням танцювальної програми. Він повинен не тільки забезпечити гарний фон і правильно підібрати музику для танців, але й якісно впливати на створення настрою гостей. Крім урочистих подій музика діджеїв використовується на модних показах, промо-акціях, в клубах і барах.

Р
обота полягає в тому, що діджей на вечірку підбирає музику, яка буде гарантувати гарний настрій і створювати приємну атмосферу. При бажанні ви можете брати участь у складання списку музичних творів, які звучатимуть на вашому особистому заході, весіллі, дні народженні, ювілеї, випускному, корпоративі чи іншому.

Контактна інформація

  • dummy+380 (68) 329 77 77 - Viber
  • dummy+380 (66) 989 91 23
  • dummy+380 (63) 474 28 79
  • dummyм. Львів, вул. Тарнавського 74А, заїзд зі сторони вул. зелена (поворот навпроти серпантину Пікасо), або з вул. Кубійовича