Обладнання

Звукове обладнання

Image
Image
Image
Image
В парку обладнання нашої компанії представлені найвідоміші світові бренди. Наявні моделі професійного звукового обладнання являють собою найновіші розробки професійної музичної індустрії. Саме це обладнання  дозволить нам професійно та на найвищому рівні забезпечити проведення заходу будь-якої складності - від невеличкого озвучення відкриття магазину до грандіозного концерту або спортивної події.

Світлове обладнання

Image
Image
Image
Image
Оскільки світлове оформлення являється невід’ємною частиною свята, ми пропонуємо обладнання відомих європейських брендів, а наші художники з освітлення допоможуть підкреслити усі важливі моменти Вашої святкової події.

Back Line

Image
Image
Image
Image
Виступ Live гурту, артистів чи оркестру - усе це під силу технічно забезпечити нашій команді. Навіть найвибагливіший артист знайде у переліку нашого обладнання те, з чим йому буде зручно та комфортно працювати на сцені.

Сценічні конструкції

Image
Image
Image
Image
В категорії сценічні конструкції ви знайдете безліч алюмінієвих ферм, стійок, з’єднань та іншої продукції, необхідної для якісного проведення Вашої події. Дана продукція згодиться для заходів різного масштабу – від невеличких свят, де потрібні якісне світло, звук та відео, до яскравих концертів, які вимагають максимального професіоналізму та надійності від кожного елементу.

Спец-ефекти

Image
Image
Image
Image
Здивувати гостей, додати цікавинку - це саме те, що зробить Вашу подію неповторною. Широкий спектр генераторів ефектів та уміння підібрати саме те, що потрібно для Вас - ось, що вирізняє нашу компанію зпоміж конкурентів.

Екрани та проектори

Image
Image
Image
Image
Наші спеціалісти готові підібрати найкраще рішення для Вашої презентації, відеотрансляції чи проектування забражень. Обладнання провідних виробників забезпечить високу якість зображення у будь-яких умовах.

Контактна інформація

  • dummy+380 (68) 329 77 77 - Viber
  • dummy+380 (66) 989 91 23
  • dummy+380 (63) 474 28 79
  • dummyм. Львів, вул. Тарнавського 74А, заїзд зі сторони вул. зелена (поворот навпроти серпантину Пікасо), або з вул. Кубійовича